AD-BUD

o nas

NOWOCZESNE NARZĘDZIA
WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Ad Bud Katowice to Firma budowlana i wykończeniowa, gdzie znajdziesz pełną obsługę oraz nasze poświęcenie w budowaniu i ulepszaniu budynków mieszkaniowych i komercyjnych zgodnie z potrzebami i pragnieniami klientów. Budowany od 2000 roku nasz zespół profesjonalistów z siedzibą w miejscowości Warszawa jest gotowy, aby zmodernizować Twoją przestrzeń dokładnie według Twoich wymagań. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, a my skontaktujemy się z Tobą i podamy wycenę. Budujemy nie tylko z misji ale także dla solidnych, funkcjonalnych i zachwycających projektów. Robimy to z pełnym zaangażowaniem aby Klienci byli zadowoleni z każdej realizacji usługi. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników odpowiada za dokładną realizację powierzonych zadań, a materiały i narzędzia, których używamy są najwyższej jakości, co pozwala osiągnąć niesamowity efekt końcowy.

0
obsłużonych klientów
0
zrealizowanych projektów
0
zatrudnionych pracowników
0
przejechanych kilometrów

NASZE USŁUGI

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

świadczymy usługi najwyższej jakości. Zapewniamy naszym klientom rozbudowaną ofertę usług z gwarancją jakości. dostosowujemy każdy element pracy pod oczekiwania Klienta.

PRACE DEVELOPERSKIE

usługa prac developerskich obejmuje szeroki zakres budowania od podstaw. Wykonujemy m.in. prace hydrauliczne, elektryczne, tynkowanie, podbitki dachowe i wiele więcej.

montaż klimatyzacji

montujemy klimatyzacje oraz doradzamy w wyborze najlepszej opcji. Zajmujemy się montażem w mieszkaniach i domach, wykończonych ale także w stanie developerskim. 

SPRZĄTANIE PO REMONCIE

prace polegające na gruntownym sprzątnięciu oraz usunięciu pyłu pobudowanego z danej powierzchni taki jak podłóg, ścian, okien, armatury, mebli czy wyposażenia.

CENTRALNE OGRZEWANIE GAZOWE

nasze usługi montażu centralnego ogrzewania gazowego świadczone są z fachową starannością. Dbamy o każdy szczegół podczas wykonywania zlecenia.

elewacje budynku

zapewniamy wysokiej jakości wykonanie elewacji budynku, zapewniając najwyższą jakość termo-izolacji. Pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązania.